перевод сайта на украинскийПеревести сайт на Украинский

Суд заборонив заступниці глави НБУ виконувати обовязки: позивачем виявився жебрак

Журналісти Bihus.Info з’ясували, що автор позову, за яким Баришівський суд заборонив працювати у Національному банку Катерині Рожковій, виявився не бізнесменом, а безробітним жебраком.

Журналісти навіть побували у нього в гостях, передає Bihus.Info.

Чому Рожковій заборонили працювати?

Андрій Барташ – позивач, на вимогу якогоБаришівський суд заборонив Катерині Рожковій працювати на своїй посаді першого заступника Голови Національного банку України. Офіційно він бізнесмен, який став засновником компанії ТОВ “Нібіру Х”.

У своєму позові він написав, що обурився на текст “Катерина Рожкова – взірець державного управлінця”, розміщений на одному з інтернет-ресурсів. Цей текст написав директор компанії Барташа, Антон Лук’яненко. Щоб не було плутанини з іншими Антонами, директор ТОВ “Нібіру Х” під статтею вказав, що він живе у селі Пасічне, Баришівського району.

Суд заборонив заступниці глави НБУ виконувати обовязки: позивачем виявився жебрак

Андрія Барташа позначено підприємцем

Позивач виявився жебраком

Баришівський підприємець дуже обурився через компліменти на адресу заступниці голови НБУ. Його позов на восьми сторінках містить вимогу прибрати текст. Причому свою вимогу позивач адресує не до інтернет-ресурсу, а до автора тексту, свого ж директора, Антона Лук’яненка. І одночасно вимагає у суду відсторонення Катерини Рожкової від роботи.

Насправді позивач – Андрій Барташ – ніякий не підприємець. Його ТОВ “Нібіру Х” і він сам – прописані у квартирі на п’ятому поверсі звичайної панельної п’ятиповерхівки у Баришівці. Двері квартири не зачиняються – замок вибитий. Всередині – обідрані стіни, одного з вікон не має. Усе вказує на те, що тут живе вкрай зубожіла людина.

Суд заборонив заступниці глави НБУ виконувати обовязки: позивачем виявився жебрак

“Квартира” позивача

Сусіди Андрія Барташа не вірять, що він підприємець та ще й судиться із Нацбанком. Мовляв, Барташ – бідна і нещасна людина, він без роботи і постійно напідпитку. За словами сусідів, Барташ давно загубив документи і рік тому дізнався, що на його паспорт хтось записав “фірму”. Саме так Барташ став підприємцем. Утім, останній тиждень його не бачать ані сусіди, ані друзі.

До слова: Як Баришівський районний суд прийняв несправедливі рішення щодо SkyUp та Катерини Рожкової

Тож є всі підстави вважати, що паспортні дані Барташа просто використали для позову, через який звільнили Рожкову. То хто є справжнім позивачем? Андрія Барташа у канцелярії суду не пам’ятають. Не можуть пригадати, навіть, чи це був сам позивач, чи хтось інший із довіреністю.

Суддя, який відсторонив першу заступницю голови Нацбанку, відмовився це коментувати. “Коментарів, які в моєму провадженні і незакінчені розглядом, я не маю права давати”, – додав суддя Костянтин Коваленко.

Дивіться відео: повне розслідування “Наших грошей” за 8 липня

 

источник: 24tv.ua

сео продвижение одессаСео продвижение Одесса